Oddział przedszkolny
Dzieci z oddziału przedszkolnego biorą udział w następujących programach:
- Akademia Zdrowego Przedszkolaka, którego nadrzędnym celem jest propagowanie zdrowego trybu odżywiania i stylu życia. Dzieci zdobywają bezcenną wiedzę prozdrowotną, która pozwoli im w dalszym życiu dokonywać właściwych wyborów żywieniowych.
- "Czytające przedszkola" w ramach kampanii " Cała Polska czyta dzieciom".
Czytając wspieramy rozwój, wychowujemy, ułatwiamy start w  szkole. Zaszczepiona w dzieciach pasja do czytania jest witaminką dla psychiki i umysłu dziecka.Zatem, jeśli chcemy, by dzieci wyrosły na wykształconych, kulturalnych, mądrych ludzi wychowujmy je w miłości do książek, codzienne czytając im dla przyjemności w domu i w szkole.
- "Czyste powietrze wokół nas".
Program ma charakter profilaktyczny, ale przede wszystkim ma na celu wykształcenie u dzieci świadomej postawy ochrony własnego zdrowia przed szkodliwym wpływem dymu tytoniowego.